Pakiet 60UP!

Postaw z nami na zdrowszy ruch.

Pakiet 60UP! to oferta skierowana do dojrzałych odbiorców, osób powyżej 60 roku życia.

Propozycja ponad 20 aktywności sportowych kompleksowo zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dostęp do ponad 2000 obiektów partnerskich, 2x w tygodniu do godziny 16:00.

I. Doskonała forma
i kondycja

II. Razem bardziej

III. Aktywny wypoczynek

IV. Rozrywka
w każdym wieku

I. Doskonała forma i kondycja
To grupa zajęć sportowych, które wpływają na poprawę sprawności fizycznej i przekładają się na lepsze samopoczucie osób trenujących. Na odbiorców czekają doskonale wyposażone siłownie. Nordic walking, aqua aerobik i basen dostępne każdego dnia w dogodnie zlokalizowanych obiektach sportowych.
II. Razem bardziej
To nieograniczony wybór zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów. W filarze znalazły się doceniane od lat zajęcia grupowe: zdrowy kręgosłup, pilates oraz trening z piłkami. Warto również spróbować swoich sił na zajęciach z samoobrony dla kobiet oraz innych form sztuk walki: boks, aikido, karate. Dla osób preferujących treningi w duecie, rekomendujemy sporty rakietowe: tenis stołowy, tenis ziemny oraz badminton.
III. Aktywny wypoczynek
To atrakcyjny zbiór nowoczesnych form relaksu. W ramach filaru oferujemy dostęp do grot solnych, łaźni i kompleksów saun pozwalających na szybką i skuteczną regenerację. Dla osób poszukujących wyciszenia polecamy zajęcia jogi i medytacji w szkołach prowadzonych przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem.
IV. Rozrywka w każdym wieku
Aktywność to nie tylko czas spędzony na treningu w siłowni i salach fitness. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas gry w bilard lub kręgle oraz na wieczorkach tanecznych organizowanych dla dojrzałych odbiorców. A w okresie zimowym szczególnie rekomendujemy wypróbowanie atrakcji przygotowanych przez miejskie lodowiska.

Pakiet 60UP!

dostępny w całej Polsce

Poznaj wszystkie możliwości Pakietu 60UP!

i zadbaj o zdrowie i doskonałą formę Najbliższych.

Nasza rekomendacja obiektów partnerskich, polecanych
użytkownikom Pakietu 60UP!
Wyłącznie w ofercie
Medicover Sport
Sieć klubów fitness
CityFit
CityFit stawia na innowacyjne rozwiązania. Przestronne i nowoczesne wnętrza wyposażone w sprzęt klasy premium, profesjonalne nagłośnienie oraz udogodnienia takie jak: fontanny z darmową wodą filtrowaną, urządzenia do pomiaru postępów treningowych czy autorskie zajęcia wprowadzające dla początkujących. Do obiektów sieci z łatwością dojedziesz komunikacją miejską.
Sieć klubów fitness
Total Fitness
Kluby sieci Total Fitness to miejsca stworzone dla wszystkich miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia. Jeden z klubów Total Fitness otrzymał na początku 2018 roku nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy i Warszawskiej Rady Seniorów i został wyróżniony jako klub najbardziej przyjazny tej grupie odbiorców.
Wyłącznie w ofercie
Medicover Sport
Sieć klubów fitness
Just GYM
Just GYM to sieć automatycznych klubów fitness stanowiących alternatywę dla drogich klubów premium. Są to kluby których zamysłem było zautomatyzowane działanie, dzięki któremu obiekt staje się bardziej przystępny dla klubowiczów. Wyposażona została w najnowocześniejszy sprzęt treningowy oraz przestronne sale fitness i bogaty grafik zajęć grupowych.
Wyłącznie w ofercie
Medicover Sport
Sieć klubów fitness
Mrs.Sporty
Mrs.Sporty – kluby z ofertą wyłącznie dla kobiet. Zadbaj o zdrowie i kondycję pod okiem specjalistów w kameralnych warunkach. Obiekty sieci Mrs.Sporty oferują cykliczne spotkania z trenerem oraz programy żywieniowe. Trening obwodowy prowadzony w klubach tej marki pozytywnie wpływa na problemy związane z bólem pleców oraz przekłada się na poprawę kondycji.

Cennik Pakietu 60UP!

Abonament opłacany poprzez
automatyczną płatność kartą.
Abonament na minimum 3 miesiące.
Uwaga!
Zapisów dokonać można od 1 do 20 dnia miesiąca.
Rezygnacji można dokonać najwcześniej w 3/6 miesiącu trwania abonamentu, między 1 a 20 dniem miesiąca.
Po upływie minimalnego okresu zamówione pakiety będą automatycznie odnawiane na kolejny miesiąc.
Abonament opłacany jest metodą płatności cyklicznej (opłata za pakiet będzie comiesięcznie pobierana z podanej przez Ciebie karty).
Sprawdź jakie warunki muszą być spełnione, aby płatność się powiodła.
* w zależności od długości trwania wybranego przez Ciebie pakietu
** Kolejne wejście tego samego dnia może zostać zarejestrowane w innym Obiekcie i po upływie 10 godzin od momentu rejestracji pierwszego wejścia.

Wypełnij formularz i zapłać

Wszystkie pola obowiązkowe

zamknij

Brak możliwości zamówienia pakietu - odmowa sprzedaży.

W przypadku pytań prosimy o kontakt korzystając z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny 22 290 80 70.

Wpisany {{$root.personalApi.causeMessagePart}} się już w systemie – sprawdź poprawność wprowadzanych danych: imię, nazwisko*, e-mail, nr telefonu.

Spróbuj zarejestrować się ponownie.

Jeśli nadal występuje błąd, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta korzystając z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny 22 290 80 70.

*Zwróć uwagę czy Twoje imię lub nazwisko zawiera poprawnie wpisane polskie znaki.

Twoje dane są już w systemie, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta korzystając z poniższego formularza lub telefonicznie 22 290 80 70.

{{$root.personalApi.causeMessagePart}}

Trwa przesyłanie wiadomości...
Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości
Wiadomość została przesłana
Błąd: {{$root.personalApi.model.cause}}
Wypełnij wszystkie pola!