OK System zmienił się w Medicover Sport
OK System zmienił się w Medicover Sport, aby zadbać o Twoje zdrowie w sposób kompleksowy – aktywność fizyczna jest przecież tylko jednym z elementów wpływających na jakość życia. Naszym najważniejszym celem jest połączenie sportowej oferty OK System i Medicover, czyli usług medycznych, z których klienci korzystają już od 26 lat. Udowadniamy, że fitness to nie wszystko – stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia pracowników.

Połączenie sił dwóch silnych marek

Medicover Sport to połączenie dwóch silnych marek – OK System i Medicover. Co dzięki temu zyskuje klient? Dostęp do kompleksowej usługi, jaką są pakiety sportowe oraz wiedza medyczna. Nasze doświadczenie potwierdza, że najlepszym sposobem na zdrowie jest regularna aktywność fizyczna oraz balans między pracą, wypoczynkiem i dietą. Naszą misją jest holistyczne podejście do kondycji pracowników – to właśnie dlatego powstała marka Medicover Sport.

Połączenie OK System i Medicover daje zestaw niezbędnych narzędzi umożliwiających powrót do zdrowia. Wspieramy w stawianiu pierwszych kroków i pokazujemy jak wytrwać w świadomym dbaniu o siebie. Zapewniamy doradztwo związane z aktywnością fizyczną i zdrowiem – uczymy, jak wyeliminować złe nawyki zdrowotne w miejscu pracy i pomagamy stworzyć bezpieczną przestrzeń.

Koło zdrowej firmy

Nie tylko zmiana logotypu

Nowa marka to nie tylko zmiana nazwy i loga – to nowe podejście do aktywności fizycznej oparte na zdrowiu. Łączymy dostępne w OK System (obecnie Medicover Sport) obiekty i dotychczasowy sposób logowania oraz doświadczenie i wiedzę marki Medicover. Dzięki temu możemy zaproponować ofertę komplementarnych usług, które wspierają pracowników niezależnie od wieku, płci czy poziomu sprawności. Dzięki połączeniu OK System i Medicover możliwa jest skuteczna poprawa formy – zdrowe odżywianie, ograniczenie stresu i uspokojenie emocji. Z pomocą Medicover Sport osiągniesz sukces, jakim jest życie w pełnym zdrowiu.

Cel – zdrowie
Naszym wspólnym celem jest zdrowie pracowników – to właśnie dlatego zdecydowaliśmy się połączyć siły OK System i Medicover.
Przygotowaliśmy ofertę w ramach Zdrowej Firmy, która uwzględnia:

  • zdrowie psychiczne – redukcja stresu jest podstawą do tego, by można było mówić o zdrowej firmie, dlatego zapewniamy dostęp do dedykowanych webinarów i specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego,
  • opiekę medyczną – dostęp do lekarzy specjalistów jest benefitem cenionym przez pracowników,
  • profilaktykę i bezpieczeństwo pracy – pomagamy stworzyć przyjazne miejsce pracy w oparciu o edukację i ograniczenie złych nawyków zdrowotnych,
  • aktywność fizyczną – proponujemy pakiety, dzięki którym zadbasz o sprawność fizyczną pracowników, tym samym poprawiając ich odporność i pracę mózgu, a także zmniejszając ryzyko problemów ze zdrowiem psychicznym,
  • zdrowe odżywianie się – dobrze zbilansowana dieta jest jednym z filarów zdrowia, dlatego stworzyliśmy rozwiązania z myślą o ograniczeniu błędów żywieniowych wśród pracowników,
  • dostęp do rozrywki i możliwość realizowania pasji – work-life balance wymaga czasu na rozwój osobisty i przyjemności, dlatego zapewniamy benefity, dzięki którym pracownicy mogą na chwilę zapomnieć o pracy.
Podobnie jak w przypadku OK System, w ramach nowej marki Medicover Sport większość działań związanych z obsługą pakietów będzie realizowana online. Naszym celem jest ułatwianie procedur – w ten sposób dbamy również o zdrowie naszych klientów.
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.