1. Medicover Sport
  2. Dla partnera

Współpraca z Medicover Sport - to proste!

Marka Medicover Sport łączy świat sportu i medycyny, tworząc atrakcyjny obszar dla świadczeń pozapłacowych. Współpraca z nami pomoże Ci pokazać, że aktywność fizyczna to zdrowie, a uczęszczanie do Twojego obiektu to ważny element profilaktyki prozdrowotnej.

Minimum formalności

Szanujemy czas Partnerów biznesowych stosując przejrzyste zapisy w umowach.

Atrakcyjne źródło przychodu

Baza naszych Partnerów i klientów stale rośnie - wspólnie zadbamy o zdrowie oraz o wzrost Twoich dochodów.

Przyjazna technologia

Brak plastikowych kart skraca czas obsługi klienta do niezbędnego minimum.

Jak wygląda współpraca
z Medicover Sport?

Wypełnij formularz kontaktowy. W odpowiedzi, Manager Regionalny skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Wspólnie ustalimy zakres potencjalnej współpracy oraz okres jej obowiązywania.
Po podpisaniu umowy o współpracę, wypromujemy Twój obiekt sportowy w materiałach informacyjnych kierowanych do Użytkowników Pakietów Medicover Sport.
Rejestracja wejścia do obiektu partnerskiego odbywa się poprzez kod QR generowany w aplikacji mobilnej Użytkownika lub wysłanie sms na dedykowany numer telefonu. Potwierdzenie zarejestrowanej wizyty pojawia się jednocześnie – w aplikacji lub telefonie Partnera i Użytkownika.
Otrzymasz dostęp do systemu online, w którym w każdej chwili sprawdzisz ilość zarejestrowanych wejść. Raz w miesiącu, opłacimy każde zrealizowane wejście na podstawie wystawionej przez Ciebie faktury.
Dołączenie do grona Partnerów Medicover Sport jest całkowicie bezpłatne i daje możliwość pozyskania nowej grupy klientów. Zapraszamy do współpracy!

Materiały do pobrania dla Partnerów

Logotyp Medicover Sport
Paczka RGB oraz CMYK.
Banery promocyjne
Do wykorzystania na Facebooku oraz na stronach Partnerów.
Banery informujące o honorowaniu pakietów Medicover Sport
phone miniature

Ściągnij aplikację Medicover Sport Partnerzy!

phone miniature
appstore badge
google play badge
Aplikacja mobilna Medicover Sport Partnerzy przeznaczona jest dla obiektów sportowych i rekreacyjnych. Pomoże Ci w potwierdzaniu wejść Twoich Klientów, korzystających z pakietów Medicover Sport.

Ciesz się jeszcze szybszą rejestracją wejść Użytkowników do obiektu przy pomocy QR kodu.
banner Medicover benefits
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.